LS LojistikSoft (LOJİSTİK YÖNETİM SİSTEMİ) , kendisine entegre olan GPS (KKS-Küresel Konumlandırma Sistemi) destekli yapısıyla son derece kolay kullanılabilen,  pratik ve akıllı bir Lojistik çözümüdür.

En iyi sizlerin bildiği gibi lojistik sektöründe teslimat takvimi, güncel ve doğru bilgi akışı hayati öneme haizdir. LS (LojistikSoft)’nin ardındaki yüksek bilgisayar teknolojisi, ihtiva ettiği yönetim araçları ve Küresel Konumlandırma Sistemlerinden yararlanarak filo yönetimini hızlı ve kusursuz bir biçimde organize edecektir. Bunun yanı sıra, firma içi süreçlerin basitleştirilmesi ve veri çeşitliliğin artırılması sonucunda, şirket yönetimi etkinleşecek ve verimlik ile kar artışı sağlanacaktır.

AB katılım sürecinde olan ülkemizin tüm lojistik firmaları artık küresel ortamda çalışmak, dünya şirketleri ile rekabet etmek ve varlıklarını sürdürmek zorundadırlar. TUBİTAK desteği ile geliştirilen LS (LojistikSoft), Türk Lojistik sektörünün gereksinim duyduğu bu eşsiz gücü sağlamaktadır.

Halen kuruluşunuzun kullandığı muhasebe yazılımına da entegre olabilen modüler yapısı ile pazara sunulan bu benzersiz ürün yalnızca satın alınarak değil aynı zamanda kiralanarak da edinilebilmektedir. Aylık son derece cüzi kiralama bedelleri ile Türk Lojistik Sektörüne arz edilen LS (LojistikSoft), bu yönüyle de benzersizdir.

Teknolojik olarak bir eşi olmayan LS (LojistikSoft)I’yi kuruluşunuza tanıtmak ve sunduğu benzersiz olanakları bizzat görebilmek için lütfen randevu alınız? Ekibimiz sizi ziyaret ederek, günümüz bilgisayar teknolojisinin lojistik sektörüne sağladığı avantajları tanıtmaktan mutluluk duyacaklardır.